דף הבית > קורסים וסדנאות > קבוצת הדרכה למטפלים
 
קבוצת הדרכה למטפלים בילדים ונוער
בגישה אינטגרטיבית המשלבת גוף נפש רוח
 
טיפול בילדים הנו תהליך מורכב, הדורש מאיתנו כמטפלים עבודה במספר מישורים בו זמנית: התבוננות והקשבה לעולמו הפנימי של הילד, תמיכה בתפקוד שלו במציאות היומיומית ביחס לנורמות ולדרישות החברתיות, ליווי והדרכה של ההורים והצוות החינוכי.
על מנת לתת מענה לכל אלה, אנו נקראים לנוע בין מצבים שונים: מהקשבה עמוקה לעולם הרגשי של הילד, לאמפתיה והבנה למצוקתו של ההורה, בין נוכחות שקטה בתהליך של משחק, יצירה ודמיון לבין נוכחות אקטיבית מול הורים וצוות חינוכי, מהבנה של תהליכים נפשיים להתבוננות על תהליכים משפחתיים ומערכתיים, ועוד.
תהליכים אלו מעוררים דילמות טיפוליות לא פשוטות, הדורשות מאיתנו גמישות ויצירתיות, לב פתוח ורחב והרבה אמונה.
 
שנים רבות של הכשרה בתחום הטיפולי לצד תהליכי התפתחות, למידה, וצבירת ניסיון רב בעבודה טיפולית עם ילדים, מתבגרים והוריהם, התגבשו אצלי לגישה טיפולית אינטגרטיבית הנשענת על ראייה דינמית התייחסותית, תפיסה משפחתית - מערכתית, החיבור בין הגוף לנפש, והאמונה שאנו מחוברים למעגל כוחות שהוא גדול מאיתנו ויש בו תנועה וזרימה כל הזמן.
 
אני רוצה להזמין אתכם לסדרה של מפגשי הדרכה בהם ניתן מקום לסוגיות טיפוליות המאפיינות טיפול בילדים ונוער, דרך דיון במקרים טיפוליים מהשטח ותוך ניסיון לאינטגרציה בין גישות טיפוליות שונות.
 
למי מיועד?
פסיכולוגים, עובדים סוציאלים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכותרפיסטים גופניים וכל מי שעוסק בעבודה טיפולית רגשית עם ילדים ונוער.
 
אופי המפגשים
הכוונה היא ליצור מרחב בטוח ואינטימי בו נוכל לשתף מהחוויות הטיפוליות האישיות שלנו, לשמוע הדהודים והתייחסויות מהקבוצה וכך, להרחיב את נקודת ההסתכלות שלנו, לפגוש נקודות מבט אחרות ולבחון כלים טיפוליים נוספים.
המפגשים יהיו בני שלוש שעות כל אחד. השעה הראשונה תוקדש להתנסות בכלי טיפולי או לדיון בסוגיה טיפולית. השעתיים הנוספות יוקדשו להדרכה אישית של שני משתתפים (שעת הדרכה עבור כל משתתף על מקרה שבטיפולו).  
 
קצת עליי – גלית דקל
פסיכולוגית חינוכית ומדריכה, בוגרת בי"ס לפסיכותרפיה ובעלת הכשרה בטיפול משפחתי וזוגי. מנהלת קליניקה פרטית לטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים משנת 1998 .
במשך למעלה מעשור אני מתעמקת בחיבור המופלא בין הגוף, הנפש והרוח. השתלמתי בלימודי בודהיזם, פסיכותרפיה ממוקדת גוף, טיפול בטראומה דרך הקשבה לגוף כולל טראומות לידה וטרום לידה. סיימתי הכשרה מקיפה בפסיכותרפיה גופנית בגישה דינמית התייחסותית, ובימים אלה אני ממשיכה את מסע ההתפתחות שלי דרך עבודת תודעה וחיבור לטבע ולריפוי השאמאני.
ב 2007 הקמתי את "גלייה – מרחב להתפתחות אישית ובינאישית", שם אני מטפלת, מנחה ומדריכה בגישה אינטגרטיבית המשלבת גוף-נפש-רוח.
 
 פרטים והרשמה
המפגשים יתקיימו במתכונת שבועית של 12 מפגשים בני שלוש שעות בקבוצה קטנה של שישה משתתפים.
קבוצה ראשונה תצא לדרך בימי שלישי בבוקר בין 09:30-12:30 החל מה 1/11/16.
עלות מפגש הינה 225 ₪ X 12 מפגשים = 2700 ₪.
ניתן לפרוס לשלושה תשלומים שווים.
לפרטים נוספים והרשמה:
גלית דקל  galitdekel@012.net.il   נייד: 0522739188
 
 

  הרשמה לניוזלטר  
  מעברים ושינויים  
  הדרכת הורים  
  דימוי עצמי  
  פיתוח מיומנויות חברתיות  
  דחייה חברתית  
  מאמרים נוספים  
  תמונות מהמרחב  
  אתרים מומלצים  
חדשות
רואים רחוק רואים שקוף
סדנה למטפלים ב 21/11/16
24/01/2016
קבוצת הדרכה למטפלים
קבוצה הדרכה בגישה המשלבת גוף נפש רוח תפתח ב 1/11
13/08/2016

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים